ÚVOD SLUŽBY POJIŠŤOVNY LÉKAŘ KONTAKT

 

 

Podpora léčby dásní

Moji milí pacienti,
pro ty z Vás, kteří potřebují podpořit zdraví svých dásní, doporučuji vyzkoušet přípravek Dent,
viz tento odkaz: DENT.

Je samozřejmé, že základem zdraví dutiny ústní je dobře zvládnuté čištění, ideálně doplněné o přiměřené dezinfikování dle rad zubního lékaře nebo dentální hygienistky.

Z mých ordinačních zkušeností však vychází, že ne u každého stačí dobré čištění a dezinfekce, je dobré i podpořit hojení dásní, na což jsou bylinky dobrým pomocníkem. Výše zmíněný přípravek je velmi účinný a nejsilnější, jaký jsem zatím na tyto obtíže objevila. Je více možností, jak tento přípravek používat. Nejjednodušší je kápnout jednu kapku přímo na kartáček k pastě. Případně po vyčištění aplikovat asi dvě kapky na tyčinku na čištění uší a potřít si dásně. Pokud používáte dezinfekční gel na mezizubní kartáček, proveďte kvalitní vyčištění úst včetně mezizubních kartáčků, nechte asi 20 min působit gel v mezizubních prostorech a Dent na tyčince aplikujte až poté, ideálně před spaním. Tento přípravek Vám může pomoci při léčbě parodontitidy, po vytržení zubu nebo na odřené dásně pod protézou.

Pokud budete kapky DENT používat dlouhodobě, budu se snažit je mít buď v ordinaci nebo se můžete tímto zvýhodněným odkazem zaregistrovat na stránkách výrobce, pro registrované mají několikrát v roce slevu 50% na různé výrobky včetně tohoto.

Toliko doporučení ode mě, jakožto zubního lékaře.

Koho zajímá zdravý životní styl, čistě soukromě doporučuji si něco přečíst o dalších výrobcích této české firmy na webu zde. Doma s jejich výrobky léčím celou rodinu.

Mnoho z jejich výrobků i nádherně voní, takže si v rámci podpory zdraví i provoníte domov. Každému doporučuji pořídit si aromadifuzér a pomocí něj aplikovat, co uznáte za vhodné. Jinak lze natírat 1-2 kapky olejíčku na plosky nohou na noc nebo pro zkušenější do prázdných lékových kapslí a zapít. Je to můj velký koníček objevovat nové možnosti podpory zdraví, bez užití chemických přípravků.

Malý tip, co můžete prozkoumat nejdříve, přečtěte si pod jednotlivými výrobky recenze, jsou velmi přínosné:
PROTECT (na podporu imunity)
COLDET (na trávicí obtíže a bolesti břicha)
NOPA (na bolest obecně)
NOHEPA (na bolest hlavy a migrény)
MOVE IT (obtíže pohybového aparátu)
OREGANO (silné desinficiens) – otci to velmi pomohlo na chorobu zvanou růže
MIRACLE (na překyselení organismu)
PRAWTEIN C60 – výborné, ale je to kapitola sama pro sebe, doporučuji přečíst na webu

Pokud by Vás zajímalo něco více a nenašli jste to na jejich webu, můžete se mě zkusit zeptat mailem, ráda poradím, pokud budu znát odpověď. Taktéž je přínosná kniha Esenciální oleje (se zlatou kapkou).

Šikovná je registrace na tomto odkazu, k ničemu Vás to nezavazuje ani nenutí, ale pustí Vás to do vnitřní sekce webu, kde najdete podrobnější návody a videa. Je to totožná registrace, jako v odkazu výše.

Mějte se krásně, třeba Vám to bude užitečné
Marcela Tomková